HírekTovábbi sportok

Megházasodott Ronnie O’Sullivan

Derült égből villámcsapásként érkezett a hír.

Nemrég még arról szóltak a hírek, hogy a hétszeres világbajnok és párja, Laila Rouass szakítottak. Ehhez képest meglepő fordulat történt kettejük kapcsolatában. Pénteken mindketten közzétettek egy posztot, amelyben bejelentették, hogy hivatalosan is összekötötték az életüket.

Nem valószínű, hogy az Egyesült Királyságban fognak élni

Ronnie O’Sullivan a világbajnoki döntőt követően arról beszélt, hogy azt tervezi, elköltözik az Egyesült Királyságból. Akkor azt mondta, a Közel-Keleten szeretne letelepedni. Ugyanakkor semmi konkrétumot nem ígért, sőt, azt is belebegtette, hogy elképzelhető, hogy fél év múlva visszatér.

Mindez egyáltalán nem meglepő, hiszen a legendás játékos ezer szállal kötődik Szaúd-Arábiához. Szerződése van annak kapcsán, hogy indulnia kell a helyi WST megmérettetéseken a következő két esztendő során. Ezen felül nyitottak egy róla elnevezett akadémiát is, ahol a fiatalok a snooker szépségeivel ismerkedhetnek meg.

Ez Ronnie O’Sullivan első házassága

A 49 éves O’Sullivannek ugyan két korábbi kapcsolatából van három gyermeke, házas azonban még sosem volt. 2018 óta már nagypapának is mondhatja magát. Jelenlegi partnerével 2012 óta alkotnak egy párt, bár nem egyszer fordult már elő, hogy szétmentek. Most közel egy évet töltöttek külön, majd úgy döntöttek, jobb együtt.

Hamarosan újra snooker asztalhoz állhat

Bár Ronnie O’Sullivan mindent megnyerhetett már, amit egy snooker játékos megnyerhetett, még mindig érez magában motivációt a folytatásra. Stephen Hendry ugyancsak hét világbajnoki címmel büszkélkedhet, így e tekintetben még egy rekordot megdönthet. A következő vb azonban még odébb van, előtte még számos torna vár az angolra. Legközelebb július 30-án a Shanghai Masters második fordulójában fog játszani a tervek szerint.

Nyitókép: Pixabay